• Фамідез® STH 400
  • Низькопінний чистячий засіб для харчових підприємств

Застосування
Сильнолужний пінний засіб для видалення сильних забруднень (миття стійла, обладнання, транспортних засобів у відгодівельних комплексах, тваринницьких та птахо-фермах, підприємствах харчової промисловості) Фамідез® STH 400 містить поверхнево-активні речовини, які проникають навіть через товстий шар відкладень, ефективний навіть у твердій воді, легко діє як в теплій, так і в холодній воді.   Фамідез® STH 400 наноситься вручну, зануренням, розприскуванням під низьким та високим тиском, а також піноутворенням. Нанесення методом піноутворення забезпечує рівномірність нанесення та легкість контролю. Перед початком роботи необхідно правильно розвести розчин Фамідез® STH 400 у окремій посудині, або налаштувати відповідно дозуючий пристрій.  
  • При нанесенні вручну розводьте розчин у співвідношенні 1:100. 
  • При сильному забрудненні розведіть розчин у співвідношенні 1:100, або 1:150 для піноутворення чи розприскування під тиском. 
  • При помірному забрудненні слід розводити для піноутворення у співвідношенні 1:150, a при застосуванні під тиском - 1:250.
  • Для мийки автомобілів -  1:150 при нанесенні методом піноутворення, і 1:500 при безперервному митті.
ЗБЕРІГАННЯ
Засіб зберігають під замком у критих складських провітрюваних приміщеннях осторонь від джерел відкритого вогню, тепла і вологи, запобігаючи безпосередньому впливу сонячного проміння за температури не вище 35°С.
Небезпечно!
H314 - Спричиняє важкі опіки шкіри та уш­кодження очей.
P280 - Користуватися захисними рукавичками та засобами захисту очей /обличчя.
P303 + P361 + P353 – У ВИПАДКУ ПОТРАПЛЯННЯ НА ШКІРУ (або волосся): Негайно зняти весь забруднений одяг. Промити шкіру водою або душем.
P305 + P351 + P338 - У ВИПАДКУ ПОТРАПЛЯННЯ В ОЧІ: обе­режно промити достатньою кількістю води впродовж кількох хвилин, під час промивання зняти контактні лінзи, якщо вони присутні і це легко зробити. Продовжити промивання. 
P310 - Негайно звернутися в токсикологічний центр або до лікаря-фахівця/терапевта.
Фізико-хімічні дані
рН: > 11,0 
Склад
вода, нПАР 5-15%, амфоПАР, гідроксид натрію, нітрилотриоцтова кислота, нітрилотриметиленфосфонова кислота <5%.
Фасування
ПЕ флакон на 0,5 л з піно генератором, 
ПЕ каністра 10 л.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Фамідез® STH 400

  • Производитель: ДезоМарк
  • Код товара: Фамідез® STH 400
  • Доступность: На складе
  • 0.00грн.


Теги: Фамідез® STH 400