• Фамідез® SOD 46
  • Непінний чистячий засіб для харчових підприємств

Застосування
Сильнолужний низькопінний засіб для чищення термокамер та іншого технологічного обладнання автоматичним способом (розприскування, СІР-миття). СІР-миття термокамер:  
Застосовуйте Фамідез® SOD 46 у концентрації 4 - 6%. Заповніть ємність на три чверті водою, додайте 4 – 6 л засобу Фамідез® SOD 46, додатково додайте 0,8-1,2 л засобу Фамідез® TFM 100, додайте воду до 100 л, отриманим розчином промийте обладнання відповідно до програми автоматичного миття при температурі 80-90° С. Під час миття камер разом з ними можна мити і коптильні візки (рами). Промийте водою.
ЗБЕРІГАННЯ
Засіб зберігають під замком у критих складських провітрюваних приміщеннях осторонь від джерел відкритого вогню, тепла і вологи, запобігаючи безпосередньому впливу сонячного проміння за температури не вище 35°С.
Небезпечно!
H314 - Спричиняє важкі опіки шкіри та уш­кодження очей.
P280 - Користуватися захисними рукавичками та засобами захисту очей /обличчя.
P303 + P361 + P353 – У ВИПАДКУ ПОТРАПЛЯННЯ НА ШКІРУ (або волосся): Негайно зняти весь забруднений одяг. Промити шкіру водою або душем.
P305 + P351 + P338 - У ВИПАДКУ ПОТРАПЛЯННЯ В ОЧІ: обе­режно промити достатньою кількістю води впродовж кількох хвилин, під час промивання зняти контактні лінзи, якщо вони присутні і це легко зробити. Продовжити промивання. 
P310 - Негайно звернутися в токсикологічний центр або до лікаря-фахівця /терапевта.
Фізико-хімічні дані
рН: > 13,0 
Склад
вода, гідроксид натрію <50%, амфоПАР <1%, фосфонати < 1%
Фасування
ПЕ флакон на 0,5 л з піно генератором, 
ПЕ каністра 10 л.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Фамідез® SOD 46

  • Производитель: ДезоМарк
  • Код товара: Фамідез® SOD 46
  • Доступность: На складе
  • 0.00грн.


Теги: Фамідез® SOD 46